З Днем української писемності і мови!

Як море починається з річки, так українське слово – з писемності. Наше слово набирало сили на пергаментах Нестора-Літописця, шліфувалося у творах Григорія Сковороди, Івана Мазепи, поглиблювалось під пером Івана Котляревського, особливо Тараса Шевченка, удосконалювалося пізніше І. Нечуєм-Левицьким, П. Мирним, М. Коцюбинським, Л. Українкою та багатьма іншими видатними українцями.

Сучасний світ знає, що державність мови є універсальною формою об’єднання людей в одне ціле, в один народ. Це важливий чинник самовизначення нації, надійна основа розвитку країни. Неодноразово ми були свідками того, як українська пісня, українське слово у вирішальний час новітньої історії зближували донеччанина й галичанина, студента й пенсіонера.

Товариство “Україна-Польща” гарантує нашій рідній мові всебічну підтримку і зробить якнайбільше для того, щоб її престиж в нашому суспільстві зростав, вона міцніла й розвивалася разом із іншими мовами нашої вільної, багатонаціональної країни.
Юрій Олегович Карягін Голова Товариства “Україна-Польща”,  Голова Міжгалузевої профспілки українських працівників у Польщі вітає українців в усьому світі з цим святом авторськими піснями!

Зберігаймо нашу мову і культуру!

 

 

І об’єднаймося задля захисту наших прав і майбутнього України!

Опубліковано в відео